AsuntoA27
OsoiteLuhtajoentie 7 A27, 01800 KLAUKKALA
Tyyppi3h+kt+s
Koko66.0 m2
RakennustyyppiKerrostalo
RakennusvaiheMuuttovalmis
Myyntihinta76 747 €
Lyhytaik. laina157 253 €
Pitkäaik. laina157 253 €
Velaton hinta234 000 €
Velkaosuus yht157 253 €
OmistusmuotoOmistus
Hienoa, mieluinen koti löytyi! Olemme sinuun yhteydessä ja asuntoa on mahdollista päästä katsomaan paikan päälle. Mikäli tarvitset vielä aikaa järjestellä asioita, alustava varaus on voimassa kaksi viikkoa ja se ei vielä sido sinua mihinkään. Varauksen voi kahden viikon jälkeen halutessasi vielä purkaa. Kun taas olet valmis etenemään kauppoihin asti, olethan yhteydessä myyntitiimiimme ja sovitaan kaupantekopäivä. Pääset pian muuttamaan uuteen kotiisi!
Otamme vastaan varauksia myös jonotuslistalle. Mikäli asunnon ensimmäinen varaus peruuntuu, asunnon osto-oikeus siirtyy jonossa seuraavana olevalle. Pidämme sinua ajan tasalla varaustilanteen mahdollisista muutoksista ja erityisesti silloin, kun pääset ensimmäiselle sijalle. Varaustilanne voi vaihdella, jonoon kannattaa siis rohkeasti liittyä!
Master-listalle liittyessäsi saat ensimmäisenä tietoosi alueelle rakentuvista uudiskohteistamme sekä ajankohtaisista uutisistamme.